YORUMSUZ

 

AŞAĞIDA OKUYACAĞINIZ HABERLERİN TEK BİR NEDENİ VAR,

SAHRADAN KALKIP GELEN YOĞUN TOZLAR.UYDULAR BÖYLE TAŞINIM OLDUĞUNU KANITLIYOR AMA BİZİMKİLER KURAKLIK SONUCU YERDEN KALKAN TOZLARIN PEŞİNDE!!!!

 
Ariana Afgan Havayolları’na ait bir uçak Atatürk Havalimanı’na inişinin ardından pistten çıktı.

THY UÇAĞI AĞRI’DA PİSTTEN ÇIKTI 

Kabil-Esenboğa-İstanbul seferini yapan Ariana Afgan Havayolları uçağı, saat 13.49 sularında Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. 06-24 pistinden iniş yapan ve 30’u yolcu 50 kişi bulunan Airbus 300 tipi yolcu uçağı, pisti tamamlamadan sola dönüş yaparak yaklaşık 100 metre toprak zeminde ilerledi. Uçak, daha sonra toprak zeminde durdu.Sağ kanat ile ön ve arka dikmeleri kırılan uçaktaki yolculardan yaralanan olmadığı bildirildi.Yetkililer, pilotların alkol muayenesinden geçirileceklerini ifade ederek, 06-24 pistinin uçak iniş ve kalkışlarına kapatıldığını bildirdiler.Bu arada, THY Teknik ekiplerinin yaptığı incelemede, uçağın tekrar uçması için çok büyük masraf yapılması gerektiği tespitinde bulunduğu kaydedildi.

 

 
Türk Hava Yolları’nın İstanbul’dan dün saat 13.15’te havalanan TK 824 sayılı seferini yapan uçağı, Ağrı’ya indikten sonra pistten çıktı. 30 metre kadar sürüklenerek çamura saplanan uçaktaki yolcu ve mürettebattan yaralanan olmadı. Uçak 12’nci Mekanize Tugay Komutanlığı’na ait çekiciyle saplandığı zeminden kurtarıldı. Bakımı yapılan uçak saat 18.00’de 92 yolcusuyla birlikte İstanbul’a hareket etti.(24 Mart 2007)

MUĞLA’nın Fethiye ve Bodrum ilçelerinde orman yangınları çıktı.

Fethiye’nin Kemer Beldesi’ne bağlı Yaka Köyü Buldurat Mevkii’nde dün gece saat 02.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenle başlayan orman yangını, saatteki hızı 60 kilometreyi bulan rüzgarın da etkisiyle bir anda büyüdü.

 

gözlerimle görmezsem inanmam diyenler için
http://rapidfire.sci.gsfc.nasa.gov/subsets/Europe_3_03/2007080/Europe_3_03.2007080.terra.2km.jpg

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.