Hafta sonu hava beklentisi

Bugün özellikle batıdaki hava durumuna bakınca erken bahar geldi kanısına ulaşmamanız için hiç bir neden yok. Artık böyle olacak yani hava sıcaklıkları ani değişimler gösterecek.  Yarın hava sıcaklıkları örneğin İstanbul’da 5 derece azlacak. Cuma günü de aynı derecelerde kalacak hava sıcaklıkları Cumartesi günü lodosun etkisi ile yine 15 derecenin üzerine tırmanacak ancak bu geçici bir ısınma. Gece 10 dereceye kadar düşecek hava sıcaklıkları Pazar günü azalmaya devam edecek ve gece 5 dereceye kadar gerileyecek. Elbette bu sıcaklık azalması beklenen yağışı da getirecek.

Gelecek hafta havalar gün gün ısınacak 4 Mart’ta yine zirve yapacak ve ardından 5-6 Marta yine poyraz ve yağış. Aynı trendi öteki haftada göreceğiz yine ısınma ve artık her bir ısınma diğerinden daha fazla daha fazla ancak ardından ani bir sıcaklık azalması ve yağış. Uzaktaki beklentiler 16-17 Mart’ta yine etkili yağış şeklinde.

Bu salınımlar niye mi, Bahar geliyor da ondan.

İyi de migrenliler, astımlılar için romatizması olanlar tansiyonu olanlar için de kötü haberler. Sahra tozları cemrelerin de etkisi ile dahada canlanmış halde gelecekler her bir toz dalgası lodos ile bizleri üzecek yağmur sonrası poyraz ile birlikte de bizleri rahatlatacak. Nedenini biliyoruz bilim dünyası ile de paylaşıyoruz artık eh sizlerle de paylaşmamızı senelerdir sürdürüyoruz.

Sağlık sorunlarınızın nasıl depreştiğini bilmekten öte  onları en doğal şekilde gidermenin yolunu da biliyoruz, patentine de müracaat ettik, bir an önce alsak ta sizler ile rahat rahat paylaşsak diye dua ediyorum.

Sağlıcakla kalın.

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.