Migrene Karşı

migren

Bugünlerde ortak derdimiz ağrılar, astım krizleri, kan basıncında oynamalar, allerjilerin depreşmesi her şey var.Bir huzursuzuz nedeni de “lodos”işte. Çürük hava. Bu çürük havayı tazelemek evin içerisinde havayı tekrar “poyraz”a dönüştürmek için ne yapabiliriz.,

Gereken Malzemeler:

10 litrelik bir plastik su şişesi, suyu ile beraber;
1 adet en güçlüsünden akvaryum hava pompası, çift çıkışlı tercih edilmeli
en az 2 adet hava taşı,
3-5 metre hortum

Kurulum:
Hava motoru çıkışına hortumlar, diğer tarafa da hava taşları yerleştirilir.
Hava taşları 10 litrelik su dolu plastik şişenin en dibine gidene kadar daldırılır.
Motor prize sokulur ve havanın şişenin dibinden yukarıya kadar hava kabarcıkları ile çıkışı sağlanır. Eğer sizi rahatsız etmiyor ise şişenin içerisine biraz limon kolonyası veya varsa etil alkol dökülür. Bu işlem sadece hava kabarcıklarının da ufak olmasını ve de dolayısı ile sesi azaltır.

Uygulama:
Odanın kapısı bacası havalandırma ünitesi vb şeyler sıkıca kapatılır ve odanın havasının bu şekilde temizlenmesi sağlanır. Ne kadar çok hava debisi o kadar ani etki. Yani bu sistemlerden birkaç adedini aynı anda kurarsanız odanın havası daha çabuk değişir veya şişenin üzerine doğru burnunuzu yaklaştırıp derin derin solursanız 15 dakika içerisinde ağrınız azalır takip eden 15 dakika sonra da birşeyiniz kalmaz rahat rahat uyursunuz.

Uyandınız, kalktınız baktınız ağrıdan, allerjiden, sızıdan eser yok elbette beni de andınız ama sonra sakın ola ki perdenizi açmayın. Perde demek hava filtresi demek üzerinde tozu bakteriyi mantarı yoğunlaştırır ve aniden açılan perde sizi yeniden tozlu ortama taşır. Ya açmayın ya da hiç kapatmayın tercih sizin.
Hava temizleme yöntemi sadece bu diğer başka yöntemlerin hepsi boşa kürek çekmek, eğer bir işe yarasaydı zaten buna gerek kalmazdı.
Deneyin bakalım bu da bu siteyi kullananların ayrıcalığı olsun..Eğer başarılı bulursanız daha temiz hava için bana başvurun ve bir ileri aşamaya da geçelim. Ağrınız geçerse beni unutmayın arayın, yazın ki uygulamanın ne kadar etkili olduğunu görelim ve de ona göre araştırmalarımıza yön verelim.
0532 694 79 87
acsaydam@gmail.com

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.