Yine bol Sahra Tozlu bir döneme giriyoruz

Ne güzel idare ediyorduk, batıdan da esse güney batıdan geliyor gibi olsaydı da aslında esen rüzgarların kaynağı kuzeyli idi yani içerisindeki toz bakteri mantar yok denecek kadar azdı. Yarından sonra ise işler değişecek ve bu sefer Sahradan kalkan tozlar bakteri ve mantarlar da bizimle beraber olacaklar. Cemre de düştü ya oraya buraya bu nedenle bulut içerisindeki biyolojik hayat deliler gibi çoğalacak ve sizi rahatsız etmeye başlayacak. Bahar alerjileriniz azacak, hemen etraftaki çiçeklere yorumlayacaklar ama hiç ilgisi yok aslı esası ile. Deneyin isterseniz. Bugününüze bakın bir de yarına ve ertesi günlere. Ekstra hiçbir şey yapmadınız her zamanki temponuz yediğiniz içtiğiniz ama nedense yarından itibaren ağrılar sizilar romatizmalar dolaşım bozuklukları, boğaz ağrıları, ASTIM krizleri, huysuz bacak, yerlerinde durup dururken bir anda hareketlenen böbrek taşları, safra taşları, FMF ve de en önemlisi MİGREN ağrılarınız bir anda artacak.Her birinizin de bir bahanesi olacak elbette, ah şuna kızdım şunu yedim diyecek ama birkaçınız da yahu hiçbir şey yapmadım ama yine başladı bu meret ağrı diyecek. Siz beni dinleyin ve henüz tıp dünyasında da sayılı kişilerin bildiği bu olayı bilin ve de en pratik şekilde bunlardan nasıl kurtulacağınızı bilin yeter. Bu tozlar gelince içerisindeki bakteri ve mantarlar direkt kana karışıyorlar ve orada suyla temas edince ortama “oksalat” çıkartıyorlar. Kandaki “oksalat” bir anda artınca (tıp dünyası bunu bilmez) bunu nötralize etmek kalsyuma düşer ve oksalat ile birleşip kalsyum oksalat yapar ve ister istemez alınan oksalatın etkisini böylece azaltır. Ama kalsyum oksalat demek te nano boyutta olsa bile katı madde demektir. Normal insanda bir dert değil biraz sedim artar ama taş yapma yeteneği bol hatta bol bol taşı olana da hemen etki yapar ve böbrek taşları oynamaya başlar. Migrenin nedenini zaten bulduk Cephalalgia dergisinde yayınladık ama yapan da bulan da Türkler olduğu için bir ses getirmez. Şimdi gelelim çareye onu da bulan bendeniz. Prof. Dr. A. Cemal Saydam. Sapına kadar Türk. İşte bu çılgın Türk adamı size tüm yukarıdaki dertlerinizden kurtulmanız için çok basit bir yöntem önerir. Herkesin isterse her odasına kurabileceği kadar da basit bir hava yıkama sistemi. Adı da “poyrazmatik” . satılmıyor da sadece kuruluyor biraz zahmet gerektiriyor.
http://www.havadantozdan.com/poyrazmatik/
Buraya girecek ve bu sistemi odanıza kuracaksınız. Faza ses yapıyor derseniz hava borusunu biraz uzatıp yan odaya motoru koyacaksınız hava yıkama şişesini de odanıza kuracaksınız ve tüm bu yukarıdaki dertlerden kurtulacaksınız. Bana bir hayır duanız yeterli, keşke birşeyler istesem o zaman daha değerli oluyor onu da biliyorum. Nedense bizim milletimiz bir bedel ödemezse önerilen sistemlere rağbet etmiyor.
Aman hocam derseniz de Migreninizle, tansiyonunuzla, astımınızla alerjinizle ve bilcümle dertleriniz ile birlikte mutlu saatler geçireceksiniz. Ayın 11-12’de belki hava düzelecek o zamana kadar ya poyrazmatik ya lodos tercih sizin.

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.