5-6 Aralık uyarısı

Haftaya Çarşamba ve Perşembe günü batıda ve de özellikle İstanbul’da beklenen hava durumu neşeli….Özellikle salıdan başlayan sert lodos akşama fırtınaya dönecek sonra da poyraz fırtınasına ve Boğazlardan çıkış ancak onbinlerce tonluk gemilerin işi olacak o da biraz gözü pek kaptanlar için geçerli. Şehir hatlarının durumu ne olur bilemem elbette. Çarşamba İstanbul’da evden çıkılır da akşama nasıl dönülür pek bilemem. Elbette o tarihe doğru daha kesin şeyler söylemek uyarılar yapmak mümkün ama tedbir olarak haftaya Çarşamba gününe dış mekanlarda iş yapmamaya, seyahat etmemeye, uçak kullanma zorunluluğunuz varsa erken yola çıkmaya gayret edin derim…O gün özel araç kullanmayın demiyorum ama ben arabamda oturmaktan metre metre gitmekten zevk alıyorum size ne diyenler için de tam gün çarşamba.

İyi takip ederiz dedim ya işte klonlamayı da geç te olsa başardık, tebrikler anlamlı bir iş elbette. İyi de sonrasındaki tartışmalar ne? Acaba klonlanmış koyun kurban olur mu? Neden acaba koyun, kuzu görünce akla gelen soru bu, bu kadar mı meraklıyız bu işlere.

Yaklaşan Bayramda kim ne yapar kendi tercihi elbette ve herkesin tercihine de saygım sonsuz.   Ben “Losemili Çocuklar Vakfı” LOSEV’e, ara sıra, aklıma gelince, veya böyle günlerde de özellikle bağışta bulunuyorum. Sadece tedavi etmekle de kalmıyorlar onların yeniden hayata kazandırılmaları için ellerinden ne gelirse de yapıyorlar, bizim katkılarımızla…

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.