Dünya Meteoroloji Günü

Dünya ile uzlaşı içerisinde olmak sadece aynı gün meteoroloji gününü kutlamaktan ibaret ise ne ala. Ben derim ki fazla uzağa gitmeyin,hemen yanıbaşımıza komşumuza uzanın ve her bir ikonu tıklayın, görün dünya nerede biz neredeyiz. Hem yetkilisi hem de akademisyeninin bakması gerekli bir site. Sağolsunlar yüksek çözünürlüklü görüntü sınırına Avrupa’yı da kattılar da, bizde de 3 saate bir ne olacak daha iyi görür olduk.
Bana hucum etmeyin hemen, bir bakın etrafa kim ne yapıyor ediyor bir görün. Bulutun içerisindeki biyolojiden de haberdar olmak ufkunuzu kimselerin bilmediği yerlere taşımak istiyorsanız da bana müracaat edin, işimiz öğretmek. Ben benimkini biliyorum ya sizler..
Ne olur bize işimizi öğretme demeden önce şu siteye bir bakın bakalım.
http://forecast.uoa.gr
Lodosa da çürük hava demeden önce bana müracat edin Lodos ile çürük hava ilintisini açıklayan yayınımızı ileteyim.
Bu bilim dalının ilerlemesi için emek sarfedenlerin gününü kutlarım, ama bizleri komşunun sayfası yanında ne hale sokan zihniyeti de kınarım.
Umarım bütün bunları bir özveri ile yıkar kendinizi aşar, buluta da hayat verme hakkına sahip çıkarsınız. O siz verseniz de vermeseniz de bize “bereketli yağmurlarını” veriyor, ben bütün bu olayın nedenlerini buldum, yayınladım, anladım ya sizler….Cemre düşünce ben başka seviniyorum ya sizler benim sevincimi anlayabiliyormusunuz acaba..

Category(s): Haberler

4 Responses to Dünya Meteoroloji Günü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.