DETOKS GÜNÜ (27 Mayıs 2009)

Özellikle de Trakya, Marmara ve Karadeniz sahil kesiminde oturanlar için. Tozsuz mantarsız bakterisiz bir gün. Çıkın derinnn derinnn (nn ler özellikle yazıldı) nefes alın. Doldurun ciğerlerinizi temiz hava ile. Etrafınıza da dikkatli bakın bugün gözünüz alabildiğine uzakları görecek, nedir o uzaktaki dağlar dediğiniz yerler 100 150 km uzaktaki dağlar, şaşırmayın sakın.gelelim sağlık sorunlarına. Bugün her ne sebeple olursa olsun sağlık sorunlarından şikayet ediyorsanız bilin ki sizin asıl derdiniz işte o. Allerjiniz varsa bilin ki sisin polene karşı allerjiniz var. Astımınız devam ediyor ise bilin ki siz kronik astımlısınız. Tansiyonlar oynuyor ise bilin ki kalp damar sistemnizde sorun var. Romatizmalarınız hala tutmuş ise bilin ki sizde romatizma var.
Ama bugün kendinizi dinç hissediyorsanız, yukarıda saydıklarımdan hiçbiri yok ise bilin ki tüm dertlerinizin nedeni benim Sahra tozlarım.Hele de astımlı okuyucularım çıkın ve nefes almanın zevkini tadın, doyasıya… genişletin alveollerinizi dolsun bu temiz hava ile.

Detokslanmaya gelince ne ilaç ne de başka bir şey. Derinn derinn nefes alma. Temiz havayı aldıkça vucudunuz bugün biriken okzalatları atacak, biraz da bol su içince idrardan gidecek onlar kalsyum okzalat olarak ve kanınız hücreleriniz temizlenecek…işte detokslanma böyle olur gerisi malesef biraz boş şeyler.. işin tabiatına aykırı işler..

İşte benim de iddia edebildiğim konu bu. Sizi her gün bu “poyraz” havasında tutabilirim. Daha sağlıklı yaşarsınız, dertleriniz kalmaz iş yerinizde daha rahat çalışırsınız boşuna onca ilave ilaç almaz vucudunuzu boşa yüklemez ve de atmak için yormazsınız. Bana küresel boyutlarda iş yapabilecek ciddi girişimciler lazım, bir bakalımcılar değil..

Ne yazık ki bunları atlantiğin öte tarafından önce buldum… kusura bakmayın ne yapalım arada oluyor böyle aksilikler ama adımız bilmem ne hastanesindeki müthiş türk falan değil, sadece sade bir vatandaş.. onun için de şüphe ile karşılanır tüm dediklerim, dudak bükülür… canım olsaydı onlar bulurdu elbet denir ama dedim ya kusuruma bakmayın işte ben buldum.. ha iyi mi ettim o başka elbette..

Bir gün bütün bunların kutsal kitabımızda nasıl adım adım yazıldığından bahsedeceğim, bakın seyreyleyin o zaman nasılda baş tacı ediliyorum..Birde TV’ye falan çıkıp kutsal kitabın sırrını bulan bilim adamı diye reklam yaptım mı sonra ulaşabilirseniz ulaşın bana..yoo şaka falan değil takılma da değil aynen de böyle, tozun yağmura etkisini benim bilimsel olarak bulduğum olayların nasıl satır satır anlatıldığını okuyunca insan hakikaten şaşırıyor.. Ra’d, Hicr, Nahl, Casiye…..her birinde ne değerler var bilseniz.. dahada inançlı oluyor insan, ama bütün bunları bulabilmemin nedeni de Atatürk Türkiyesinin yetiştiridiği bir kişi olmak.. sorgulayabilmek..

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.