Sohbet Odası

Bazı kendini bilmez kişilerin adap edep sınırlarını da aşan yazışmalarını görmemek sizleri de bu gibi kişilerden uzak tutmak için bu sohbet işini kaldırmak zorunda kaldım. Hep diyorum hava bu değişir bizler de onun değişimlerini önceden tahmin edebilmek uğrunda bu işe gönül veren amatör kişileriz. Ben kendi adıma sadece hava ile değil toz ile de uğraşırım ve her ikiside değişir yanılırız da haklı da çıkarız ama biliriz ki yaptığımız tahmindir değişebilir. Ama kişilerin terbiyesizlikleri bazı duygulardan yoksun olmaları malesef değişmiyor, onlar kalıcı unsurlar ve bende bundan hiç hoşlanmadım.

Affınıza sığınarak burada sohbet işine son verdim eminim ki başka sitelerde bu arzunuzu giderebilirsiniz. Ben kendi halimde kendimce topluma hizmete devam edeceğim oraya buraya ne kadar yağış olur benim derdim değil isteyen DMI sayfasına gidebilir, zaten bu işin yasal sorumlusu da onlar. Biz veya ben hiçbir zaman onların alternatifi değilim öyle bir niyetim de yok o kadar tecrübem de yok ama hava durumu için onların sayfasına da bakmam bu da benim şahsi tercihim.

Ben burada hava ve toz ile uğraş veren biri olarak severek yaptığım tahminlerime devam edeceğim isteyen bakar isteyen de sohbet odasını delete ettiğim gibi siler gider.

Hepinize iyi geceler dilerim, sağlıcakla kalın.

Category(s): Haberler

13 Responses to Sohbet Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.