“Poyrazmatik” bana yarar mı?

Bu iletinin başlığının cevabını hep birlikte verelim. Son birkaç günden beri bir miskinlik hissediyormuydunuz? başınızda bir ağrı varmıydı? tansiyonlar ilaca rağmen oynakmıydı? astım migren krizleri sıklaşmıymıydı? ne bileyim ama mesela en azından Samsun Antalya hattının batısında yaşıyor ve genel sağlık koşullarınızda psikolojik durumlarınızda bu güne göre (28 Ağustos Salı) çok daha değişik birşeyler hissediyormuydunuz? Tüm bunların cevabı EVET’se sizin yatak odanıza bir “Poyrazmatik” şart.
Hala bu ne diyorsanız hala benim Havadan Tozdan kitabımı okumadıysanız etrafınıza da önermediyseniz her ikisine de ihtiyacınız var. Doğayı öğrenmek ve onunla birlikte nasıl barışık yaşamayı öğrenmenin yolu yöntemi bu. Neyse ki doğa birkaç gün daha bizlere yardım edecek ama gelecek hafta yine poyrazmatikli günlere ihtiyaç doğacak.
Poyrazmatik tarifi hemen bu sayfanın başında var veya Google’a yazacaksınız karşınıza çıkacak. Havadan Tozdan kitabım ise D&R Remzi gibi kitap evlerinden veya İnternetten bulunabiliyor. Her yere lazım aslında mesela bugün yapılacak MGK toplantı salonuna bile şart. Normal koşullarda tartışmak var bir de dün ne hissediyorsanız o koşullarda.
Benden demesi uygulaması da sizlerden, sağlıcakla kalın.

Category(s): Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.